Regionalna Hurtownia Sportowa | tel./fax: 017 85-370-54, 017 85-211-50 | kom. 723 001 033

Reklamacje aktualizacja:  2015-07-22
REKLAMACJE
Na towar zakupiony w naszym sklepie przysługuje roczna gwarancja producenta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz kosztów wysyłki.
Aby złożyć reklamację towar należy wysłać na adres:

P.H.P. Sport Centrum
ul. Baczyńskiego 8
35-210 Rzeszów
z dopiskiem sklep internetowy.

Do reklamowanego towaru prosimy dołączyń paragon, fakturę - co stanowi podstawę do złożenia reklamacji - dokładny opis wady, gdzie się znajduje i w jakich okolicznościach doszło do uszkodzenia, dane adresowe oraz numer telefonu. Decyzja w sprawie reklamacji zostanie podjęta do 14 dni. 

WYMIANA
Zakupiony towar w naszym sklepie internetowym można wymienić w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami i ustaleniu dostępności towaru na wymianę. Wszystkie wymiany prosimy o kierowanie na adres naszej hurtowni.  Do przesyłki prosimy dołączyć dowód zakupu oraz informację na jaki towar mamy dokonać wymiany.
Koszt ponownej przesyłki ponosi klient. Pieniądze można dołączyć do przesyłki, wpłacić na nasze konto z dokładnym opisem lub poprosić o ponowną wysyłkę za pobraniem. Koszt za ponowną wysyłkę jest taki sam jak w przypadku zamówienia pierwotnego.

ZWROTY 


Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji